• تاریخ : شنبه - ۲۵ - فروردین - ۱۴۰۳
 • برابر با : Saturday - 13 - April - 2024
 • ساعت :

  اینترنت اشیاء | معرفی انواع اینترنت اشیا

  اثرات اینترنت اشیا در وسایل خانگی
  12 - اسفند - 1402

  اثرات اینترنت اشیا در وسایل خانگی

  اینترنت اشیا (IoT) نامی داده شده به شبکه‌ای از ابزارهای فیزیکی شامل خودروها، وسایل خانگی و موارد دیگر که مجهز به سنسورها، نرم‌افزارها و قابلیت‌های اتصال هستند، می‌باشد. این امکان برای آنها فراهم می‌آورد که اطلاعات را با دیگر وسایل و سیستم‌ها از طریق اینترنت به اشتراک بگذارند.

  هوشمند سازی ویلا با فناوری های نوین
  3 - مرداد - 1402

  هوشمند سازی ویلا با فناوری های نوین

  هوشمند سازی ویلا با استفاده از فناوری‌های نوین زو (IoT) به ویلا امکان کنترل و مدیریت جامع تری از اجزاء مختلف زندگی را می‌دهد. این فناوری از سنسورها، دستگاه‌های خانگی هوشمند، دوربین‌های مداربسته، و دستگاه‌های متصل به اینترنت برای جمع‌آوری اطلاعات و اتصال به یک شبکه مرکزی استفاده می‌کند. با این روش، می‌توانید از راه دور نظارت بر امنیت، نورپردازی، سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های صوتی و تصویری، و دستگاه‌های خانگی داشته باشید.

  کوالکام از دو تراشه مودم جدید برای ارتباطات ماهواره‌ای رونمایی کرد
  24 - تیر - 1402

  کوالکام از دو تراشه مودم جدید برای ارتباطات ماهواره‌ای رونمایی کرد

  تراشه مودم جدید برای ارتباطات ماهواره‌ای مودم‌های جدید کوالکام، نسل جدیدی از مودم‌های ارتباطی هستند که قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند و با مودم‌های معمولی این شرکت تفاوت دارند. این محصولات با استفاده از استاندارد ۳GPP Release 17 طراحی شده‌اند تا بهترین عملکرد را برای ارتباط با ماهواره‌های مدار زمین‌همگام (GSO) داشته باشند. علاوه بر این، این […]

  زندگی نامه گوگل
  19 - تیر - 1402

  زندگی نامه گوگل

  گوگل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پیشروترین شرکت‌های فناوری در دنیا، نقش بسیار مهمی در تغییر چهره اینترنت و فضای دیجیتال ایفا کرده است.

  برو بالا