کدمورس۹تیر

کدمورس۹تیر همستر با استفاده از کد مورس امروز ۹ تیر همستر که از ترفند های همستر است، می‌توانید یک میلیون سکه همستر به دارایی‌های خود در بازی همستر کامبت اضافه کنید. کد مورس ۹ تیر همستر: ETHER E ● T – H ● ● ● ● E ● R ● – ● راهنمای وارد کردن […]

Rate this post

کدمورس۹تیر همستر

با استفاده از کد مورس امروز ۹ تیر همستر که از ترفند های همستر است، می‌توانید یک میلیون سکه همستر به دارایی‌های خود در بازی همستر کامبت اضافه کنید.

کدمورس۹تیر همستر

کد مورس ۹ تیر همستر: ETHER

E ●
T –
H ● ● ● ●
E ●
R ● – ●

راهنمای وارد کردن کد همستر ۹ تیر

برای وارد کردن نقاط کد مورس ۹ تیر همستر (●)، یک بار بر روی همستر قرمز کلیک کنید و برای وارد کردن خط تیره رمز همستر ۹ تیر (ـــ)، انگشت خود را برای چند ثانیه روی همستر قرمز نگه دارید .
با وارد کردن صحیح کد مورس ۹ تیر، می‌توانید روزانه یک میلیون سکه رایگان دریافت کنید. به یاد داشته باشید که کد یک میلیونی همستر ۹ تیر ۲۲:۳۰ به وقت تهران تغییر می‌کند و شما فقط ۲۴ ساعت فرصت دارید تا کد جدید را وارد کنید.

کارت های ۹ تیر همستر

کارت های امروز همستر ۹ تیر از سه کارت تشکیل شده :

  1. کارت Blocking suspicious accounts از بخش PR&Team
  2. کارت Compilance officer از بخش PR&Team
  3. کارت YouTube 25 Million از بخش Specials

کارت های ۹ تیر همستر

برای ثبت هر کارت همستر ۹ تیر از کمبو روزانه در بازی همستر کامبت، کافی است کارت‌های معرفی‌شده در این مطلب را خریداری یا به‌روزرسانی کنید. توجه داشته باشید که برای برخی از کارت‌های کمبو ممکن است نیاز باشد یک یا چند بازیکن را از قبل با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کرده باشید یا اینکه یک کاربر جدید را با استفاده از کد خود به همستر کامبت بیاورید.

به عنوان مثال، اگر زیر کارت های همستر ۹ تیر نوشته شده باشد «Influencers lvl 10»، به این معناست که برای دریافت آن کارت خاص باید ابتدا کارت “Influencers” را در بازی پیدا کرده و آن را تا سطح ۱۰ ارتقا دهید تا قفل کارت مورد نظر برای شما باز شود. همچنین، توجه داشته باشید که سه کارت روزانه ممکن است در دسته‌های مختلفی از جمله “Markets”، “PR&Team”، “Legal” یا “Specials” قرار بگیرند. برای راهنمایی بیشتر، می‌توانید ویدئو آموزشی زیر را تماشا کنید.