کدمورس۱۱تیر همستر

کدمورس۱۱تیر همستر یک ملیونی بازی همستر کامبت یکی از بازی‌های محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال است که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده از کد مورس۱۱ تیر همستر، سکه‌های مجازی به دست آورند. کد مورس همستر ۱۱ تیر مانند کد مورس همستر ۱۰ تیر به‌روز می‌شوند و در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران فعال می‌گردند. برای […]

Rate this post

کدمورس۱۱تیر همستر یک ملیونی

بازی همستر کامبت یکی از بازی‌های محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال است که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده از کد مورس۱۱ تیر همستر، سکه‌های مجازی به دست آورند. کد مورس همستر ۱۱ تیر مانند کد مورس همستر ۱۰ تیر به‌روز می‌شوند و در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران فعال می‌گردند.

کدمورس۱۱تیر همستر

برای وارد کردن کد مورس ۱۱ تیر، باید به صفحه اصلی بازی بروید و روی گزینه “Daily Cipher” کلیک کنید تا حالت ورود کد مورس فعال شود. سپس با توجه به کد مورس روزانه که منتشر می‌شود، نقطه‌ها و خط‌ها را به ترتیب مشخص شده وارد کنید. برای مثال، برای وارد کردن کد “TON”:

  • برای T یک‌بار نگه‌دارید.
  • برای O سه بار نگه‌دارید.
  • برای N یک‌بار نگه‌دارید و سپس ضربه بزنید.

کد مورس همستر امروز ۱۱ تیر کلمه‌ی “LEDGER” است. برای وارد کردن این کد ۱۱ تیر همستر، به صفحه‌ی اصلی بازی بروید و مطابق راهنمایی‌های ذکر شده برای کد یک میلیونی همستر ۱۱ تیر عمل کنید تا یک میلیون سکه رایگان دریافت کنید.

کد مورس ۱۱تیر همستر چیست

کد مورس یک روش قدیمی برای انتقال پیام‌ها است که در آن به جای حروف از ترکیبی از نشانه‌های کوتاه و بلند (نقطه و خط) استفاده می‌شود. این روش در گذشته برای ارتباط از طریق تلگراف نیز مورد استفاده قرار می‌گرفت. تصویر زیر شامل راهنمای کامل حروف الفبای انگلیسی به کد همستر ۱۱ تیر است. با استفاده از این راهنما، تنها با دانستن رمز همستر ۱۱ تیر ، می‌توانید آن را در بازی وارد کنید.

کارت های امروز همستر ۱۱ تیر

کمبو ۱۱ تیر همستر کامبت از ۳ کارت تشکیل شده است که همگی از بخش Specials در دسترس هستند.

کارت های امروز همستر 11 تیر

برای ثبت هر کارت همستر ۱۱ تیر، کافی است کارت‌های معرفی‌شده در این مطلب را خریداری یا به‌روزرسانی کنید. توجه داشته باشید که برای خرید و به‌روزرسانی برخی از کارت‌های بخش کمبو، ممکن است نیاز باشد یک یا چند بازیکن را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کرده باشید یا اینکه یک کاربر جدید را با کد خود به همستر کامبت اضافه کنید.

برای مثال، اگر زیر کارتی نوشته شده است «Influencers lvl 10»، به این معنی است که برای دریافت آن کارت خاص، ابتدا باید کارت Influencers را در بازی پیدا کرده و آن را تا سطح ۱۰ ارتقا دهید تا قفل کارت مورد نظر باز شود. توجه داشته باشید که سه کارت هر روز ممکن است در دسته‌های مختلف از جمله Markets، PR&Team، Legal یا Specials قرار داشته باشند. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید ویدئوی آموزشی زیر را مشاهده کنید.