کدمورس۱۰تیر

کدمورس۱۰تیر همستر کد مورس ۱۰ تیر همستر یا رمز همستر ۱۰ تیر، برای همستر کامبت، کلیدواژه PROOF است. شما می‌توانید این کلیدواژه را طبق راهنمای زیر وارد کنید. کد مورس یک قابلیت جذاب در بازی تلگرامی همستر کامبت است که با وارد کردن کد همستر ۱۰ تیر آن می‌توانید روزانه یک میلیون سکه رایگان به […]

Rate this post

کدمورس۱۰تیر همستر

کد مورس ۱۰ تیر همستر یا رمز همستر ۱۰ تیر، برای همستر کامبت، کلیدواژه PROOF است. شما می‌توانید این کلیدواژه را طبق راهنمای زیر وارد کنید.

کد مورس یک قابلیت جذاب در بازی تلگرامی همستر کامبت است که با وارد کردن کد همستر ۱۰ تیر آن می‌توانید روزانه یک میلیون سکه رایگان به عنوان پاداش دریافت کنید. وارد کردن کد مورس امروز ۱۰ تیر در بازی بسیار ساده و سریع است فقط کافی است ابتدا نصب تلگرام را انجام دهید.

کد مورس ۱۰ تیر

کد مورس همستر ۱۰ تیر

برای وارد کردن کد ۱۰ تیر همستر، ابتدا روی بخش “Daily Cipher” در بالای صفحه ضربه بزنید تا رنگ سکه به قرمز تغییر کند. پس از این کار، می‌توانید کد مورس ۱۰تیر را مطابق راهنمای بالا وارد کنید. برای هر نقطه (•) یک بار روی صفحه ضربه بزنید و برای هر خط (ـ) انگشت خود را لحظاتی روی صفحه نگه دارید.

برای واردکردن کد همستر ۱۰تیر چقدر زمان داریم

کد مورس همستر کامبت هر روز تغییر می‌کند. شما ۲۴ ساعت فرصت دارید تا هر رمز را وارد کنید، و با انتشار کد جدید، کد قبلی منقضی می‌شود و ربات بازی دیگر آن را قبول نخواهد کرد.

کد مورس همستر ۱۰تیر را از کجا پیدا کنیم

کد مورس یا رمز روزانه همستر کامبت هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران تغییر می‌کند. کلمه مربوط به رمز هر روز معمولاً یکی از واژه‌های مرتبط با بازی همستر کامبت یا دنیای ارزهای دیجیتال است که حدس زدن آن چندان دشوار نیست. با این حال، می‌توانید با مراجعه به این مطلب از مجله تک مینت، کد مورس جدید را پس از انتشار پیدا کرده و در بازی وارد کنید.

کارت های امروز همستر ۱۰ تیر

کارت همستر، یا همان “Daily Combo” (کومبو روزانه)، بخشی از بازی همستر کامبت است که با پیدا کردن سه کارت ویژه در هر روز، به بازیکنان ۵ میلیون سکه پاداش می‌دهد. در این مطلب، سه کارت ویژه امروز، ۱۰ تیر، در بازی همستر کامبت را معرفی می‌کنیم.

کارت های امروز همستر 10 تیر

کارت ۱۰ تیر همستر از ۳ کارت زیر تشکیل شده است:

  • کارت KYB از بخش Legal
  • کارت Tokenomics expert از بخش PR&Team
  • کارت TG Leaders از بخش Specials

برای ثبت هر کارت های ۱۰ تیر همستر از کومبو روزانه همستر کامبت، کافی است کارت‌های معرفی شده در این مطلب را خریداری یا به‌روزرسانی کنید. توجه داشته باشید که برای خرید و به‌روزرسانی برخی از کارت‌های بخش کومبو ممکن است نیاز باشد یک یا چند بازیکن را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کرده باشید یا اینکه یک کاربر جدید را با استفاده از کد خود به همستر کامبت بیاورید.